EBIKE Roztocze Rowery Wypożyczalnia Rower elektryczny HAIBIKE AllMtn 2 (Rozm. L) Bateria 720Wh zasięg 100km

Rower elektryczny HAIBIKE AllMtn 2 (Rozm. L) Bateria 720Wh zasięg 100km

Haibike AllMtn 2 to górski rower elektryczny, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających kolarzy. Jeśli szukasz maszyny ze wspomaganiem, umożliwiającej sprawne pokonanie trudnych technicznie tras, to właśnie ją znalazłeś. Ten model powstał z myślą o miłośnikach adrenaliny!
Chcesz wypożyczyć ten rower elektryczny? Zadzwoń: +48 791 000 891

Cena wypożyczenia: 220 zł / doba

Najważniejsze cechy:

Wspomaganie na górskich szlakach

Ten rower elektryczny został zaprojektowany, aby czerpać prawdziwą radość z jazdy. Pozwalają na to precyzyjna konstrukcja z aluminiową ramą o interesującym designie, dobrej jakości komponenty oraz solidne wsparcie elektryczne. Za te ostatnie odpowiadają:

  • Silnik Yamaha PW-X3 o mocy 250 W z maksymalnym momentem obrotowym 85 Nm, który pozwala na szybkie zwiększanie prędkości oraz daje solidne wsparcie podczas podjazdów.
  • Pojemna bateria InTube 720 Wh, pozwalająca na pokonanie wielu kilometrów na jednym ładowaniu.
  • Wyświetlacz LCD Yamaha Side Switch — na 1,7-calowym ekranie sprawdzisz stan baterii, wybrany tryb wspomagania, aktualny moment obrotowy oraz podstawowe informacje na temat jazdy, takie jak prędkość czy przebieg).

Pokonaj każdą przeszkodę

Haibike AllMtn 2 to e-bike, który nie zawiedzie Cię podczas ekstremalnej jazdy. To zasługa dwóch rozwiązań konstrukcyjnych: pełnego zawieszenia i różnego rozmiaru kół. Widelec RockShox 35 Gold RL o skoku 160 mm w połączeniu z damperem powietrznym tej samej marki gwarantują, że pokonasz każdą przeszkodę na trasie. Dodatkowym atutem jest regulowana sztyca teleskopowa marki Haibike. Istotnym wsparciem są także koła: z przodu 29-calowe, z tyłu zaś 27,5 cala. Obniżenie środka ciężkości przekłada się na lepszą zwrotność, przyczepność oraz kontrolę nad pojazdem w zjazdach. Jednocześnie ten e-MTB jest stabilny podczas rozwijania dużych prędkości.

Komponenty SRAM SX Eagle

Model jest wyposażony w 12-rzędowy napęd, opierający swoje działanie na komponentach z serii SRAM SX Eagle. Wykorzystuje jedne z najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu jazda jest naprawdę przyjemna. Duża wytrzymałość, precyzyjna zmiana biegów i możliwość blokady wózka to najważniejsze cechy zastosowanego osprzętu.

Hydrauliczne hamulce tarczowe o dużej sile

Bezpieczeństwo na trasie zwiększają natomiast hydrauliczne hamulce tarczowe marki TRP, cechujące się dużą siłą hamowania i dobrą modulacją. Nie zawiodą Cię podczas pokonywania trudnych technicznie, górskich tras.

Horyzont roztocza kraina w tle Horyzont roztocza drzewa w tle Horyzont roztocza kraina Horyzont roztocza drzewa